Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Sini?a Goričanec seniorski prvak Hrvatske na 10000 m!

Sini?a Goričanec seniorski prvak Hrvatske na 10000 m!

Novi osobni i međimurski rekord ali ?to je va?nije i naslov seniroskog prvaka Hrvatske na 10000 m osvojio je Sini?a Goričanec na subotnjem dr?avnom prvenstvu odr?anom u Zagrebu. Sini?a je 25 krugova na atletskoj stazi stadiona Svetice istrčao za 31 minutu 53 sekunde i 5 desetinki ?to je za vi?e od minute bolje od dosada?njeg rekorda Međimurja Sa?e Fundaka istrčanog prije dvadeset godina. Odlična je bila i Mirela Turk koja je na istoj dionici osvojila treće mjesto kod juniorki a ?esta kod seniorki bila je Martina Bezek... mala ali jaka ekipa dugopruga?a AK Međimurje na čelu sa Goričancem nastavila sa uspjesima koji su 2008. godini započeli medaljom sa dvoranskog prvenstva a nakon toga i odličnog ekipnog plasmana na krosu. Za Sini?u Goričanca je ovo nakon odlične juniorske karijere nastavak u istom stilu jer u ovom je trenutku najbolji dugopruga? Hrvatske!