Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Maja Kos brončana na Pojedinačnom PH za limačice i limače

Maja Kos brončana na Pojedinačnom PH za limačice i limače

Prvo pojedinačno prvenstvo Hrvatske u 2009. godini bilo je ono za limačice i limače koji su se za medalje borili u Splitu na stadionu ASK-a. Jednu ali vrijednu medalju za AK Međimurje osvojila je Maja Kos, članica atletskog kluba Međimurje - atletska ?kola Prelog, koja je osvojila brončanu medalju u utrci na 50 m........................ Za AK Međimurje nastupilo je ukupno petero natjecatelja: Maja Kos, Maja i Elena Martinčević i Leon Furdi, svi članovi ?kole u Prelogu, te Magdalena Dole?aj iz Brezja. Odličan plasman nadomak najboljima ostvarili su Leon Furdi koji je osvojio dva peta mjesta, u skoku u vis i u trčanju na 150 m, te Maja Martinčević koja je bila peta u bacanju loptice. Elena Martinčević je bila ?esta u utrci na 400 m, a Magdalena Dole?aj osvojila je dvadeset peto mjesto na 150 m. Atletski klub Nedeli?će također se okitio jednom medaljom i to u ?tafeti 4 x 50 m limačice, gdje su Tina Horvat, Nika Horvat, Maja Ferlin i Petra ?picar bile treće. Od pojedinačnih nastupa Nedeli?ćanaca najvrijedniji su oni Nike Horvat koja je bila dva puta četvrta: u skoku u dalj i skoku u vis.