Službene stranice Atletskog kluba "Međimurje" Čakovec
Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti ?upanijsko natjecanje u atletici za osnovne i srednje ?kole, 11.10.2017.

?upanijsko natjecanje u atletici za osnovne i srednje ?kole, 11.10.2017.

PREKO TRISTO UČESNIKA NA ?UPANIJSKOM PRVENSTVU U ATLETICI

?upanijsko natjecanje u atletici za osnovne i srednje ?kole, 11.10.2017. - PREKO TRISTO UČESNIKA NA ?UPANIJSKOM PRVENSTVU U ATLETICI

U Čakovcu je u srijedu 11. listopada odr?ano ?upanijsko prvenstvo u atletici za učenike osnovnih i srednjih škola Međimurja. Natjecanje je odr?ano u tri kategorije i to u kategoriji 5. i 6. razreda osnovnih škola, 7. i 8. razreda osnovnih škola te srednjih škole s područja Međimurja. Kod osnovnih škola u kategoriji 5. i 6. razreda pobijedile su učenice i učenici ŠSD Prva iz I osnovne škole Čakovec dok su u kategoriji 7. i 8. razreda najbolje bile učenice ŠSD Kondor iz OŠ Mursko Središće te učenici ŠSD Pume iz OŠ Nedelišće. U konkurenciji srednjih škola..

.. kod učenica  je prvo mjesto osvojio ŠSD Svjetlost iz SŠ Čakovec dok je kod učenika pobijedio ŠSD TŠČ iz Tehničke škole Čakovec.